تبلیغات
مدیریت محصول و خدمت service & product management - مدیریت نام محصول تجاری »
 
مدیریت محصول و خدمت service & product management
دپارتمان طراحی ساخت آموزش مشاوره تحقیق و اجرای مدیریت محصول و خدمات
درباره وبلاگ


www.khooyeh.com
گروه مشاوره تحقیق آموزش و اجرای gmas.
معرفی مدیر عامل:مدرس دانشگاه، سخنران، مشاور، محقق و مجری سیستم هاو برنامه های بازاریابی، ارتباطات، تبلیغات، خلاقیت، تجارت و فروش - با بیش از 14سال تجربه اجرایی، مولف و مترجم 11 کتاب مرجع، کاربردی و تخصصی، عضو انجمن های ملی و بین المللی، مجری و مشاور بیش از 200 پروژه مختلف در سراسر کشور،دارای سابقه بیش از 350000 نفر ساعت دوره ها و کارگاه های آموزشی و کاربردی و اجرایی به سازمانها شرکت ها و موسسات ملی و بین المللی و همکاری های مختلف اجرایی و تخصصی با برندهای معتبر و مشهور بین المللی، مشاور ارشد مدیران عامل مطرح و برندهای معتبر، با ارایه بیش از 100 ها عنوان مقاله تخصصی، سخنرانی در بیش از صد سمینار مختلف و سخنران برتر ده ها سمینار، مهمان و کارشناس برخی از برنامه های صدا و سیما، عضو هیات تحریریه نشریات مختلف و مشاور مدیران عامل مطرح و برتر شرکت ها و سازمان های ملی و بین المللی .......
www.khooyeh.ir
فهیمه احمدی
o کارشناس ارشد روانشناسی بالینی، نویسنده، مترجم، مشاور و مدرس ، دارای 5 کتاب چاپ شده در حوزه ادبیات، بازاریابی، تبلیغات، فروش و برند، مدیر عامل گروه GMAS، مدرسه بازاریابی، فروش وتبلیغات ایران، منشور مدیریت ایران و منشور بازاریابی ایران آکادمی بازاریابی، کلینیک بازاریابی، کلینیک برند و ... ،دارای مدارک معتبر TTC, FCE،تدریس و ارایه سمینار با همکاری آقای خویه در زمینه های روانشناسی فروش، بازاریابی، ارتباطات و تبلیغات،دارای ده ها اثر چاپ شده در نشریات مختلف، مهمان وکارشناس برخی از برنامه های صدا و سیما ،تهیه کننده ومجری بسته های آموزشی بازاریابی، فروش، تبلیغات، برند و خلاقیت
تماس با ما: khoooyehali@gmail.com
khooyehali@yahoo.com
khooyeh@gmail.com
09372991608
09122991608
سوابق گروه:
ارایه بیش از 5000 ساعت مشاوره تخصصی به سازمان ها و برندهای معتبر، اجرای بیش از صدها پروژه تحقیقات بازار، برندسازی، رفتار مصرف کننده، کلوپ مشتریان، CRM، مهندسی فروش و بازاریابی، کمپین تبلیغات، برنامه های ارتباطات بازاریابی IMCو روابط عمومی، دپارتمان بازاریابی و فروش، برنامه بازاریابی،مشاوره فروش، مشاوره راهکارهای افزایش فروش، مشاوره مهندسی فروش، تشکیل دپارتمان فروش و بازاریابی، اجرای پروژه های مهندسی فروش، راه اندازی و استقرار فروش و بازاریابی مویرگی، راه اندازی و استقرار فروشگاه، اجرای پروژه های چیدمان فروش، تربیت فروشنده و ویزیتور، استخدام فروشنده و بازاریاب، راه اندازی پخش و توزیع مویرگی، استقرار نرم افزارهای فروش، مشاوره نرم افزار و سخت افزار فروش، فروش انلاین، مشاوره فروشگاه مجازی، مشاوره ارتقا فروش، مشاوره ترفیع فروش، اجرای جشنواره های فروش، دوین شرح وظایف سطوح مدیریتی و مهندسی فروش، پیاده سازی و بهینه سازی سیستم های جامع مدیریت فروش و بازاریابی در سازمان، طراحی تدوین و استقرار فرآیندهای فروش، تدوین سیاست ها و استراتژی های فروش سازمان با هماهنگی مدیران، بررسی و آنالیز روانشناسی خرید و روان شناسی فروش، تحقیقات رفتار مصرف کنندگان، اجرای جشنواره های فروش و بازاریابی، آنالیز دلایل شكست روشهای اجرایی در جذب مشتریان جدید، بهبود سطح حفظ مشتری جهت افزایش فروش و ایجاد جریان درآمد اضافی، ایجاد واحد CRM اثربخش و اجرایی در شرکت و سازمان ، شناسایی نیازهای مشتریان و جلب اعتماد آنها برای خرید، آموزش تیم فروش در جهت بهبود عملکرد، تکنیک های رفتار شناسی و رفتارسنجی مشتریان در فروش، طبقه بندی انواع مشتریان و تکنیک های فروش به آنها، طراحی و نظارت بر چرخه عملیات فروش، طراحی عملیات ستادی فروش، اجرای مناسب ترین وساده ترین روشهای فروش و بازاریابی، مشاوره در جهت کاهش هزینه های بازاریابی و فروش
و ....
شرکت مشاوره مدیریت gmas ، متشکل از اساتید برتر دانشگاه ها، مدیران عالی باتجربه و حرفه ای صنایع وسازمانهای مختلف، کارشناسان و متخصصان خبره، مدرن و به روز ایران و جهان، با سرپرستی مهندس علی خویه www.khooyeh.com و با پشتوانه یک دهه تجربه و فعالیت مشاوره تحقیق آموزش و اجرا در زمینه مدیریت بازاریابی مهندسی فروش و نیز مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) در سازمانهای ملی و بین الملی در صنایع مختلف تولیدی خدماتی صنعتی کشاورزی و ... از جمله شرکت های پخش توزیع فروش مویرگی ، بانک ، سرمایه گذاری ، مخابرات، تاسیسات، آموزش عالی، بیمه، کشاورزی، نفت و گاز، تولیدی، بازرگانی، صادرات و واردات، لیزینگ، صنایع غذایی، فناوری اطلاعات و ... تاسیس شده است.هدف ما ارائه خدمات مشاوره مدیریت در زمینه بازاریابی و مهندسی فروش و برند با تمرکز بر مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در قالب ارائه راهکار، تعیین استراتژی، برنامه ریزی، پیاده سازی و آموزش با استفاده از متدلوژیها و تکنولوژیهای معتبر جهانی می باشد. وظیفه ما افزایش فروش و سهم بازار شرکت شما، استفاده بهینه از فرصتهای تجاری، کاهش هزینه های بازاریابی و فروش و بهره مندی از سیستمها و راهکارهای نوین مدیریت بمنظور رویارویی با چالشهای پیش رو در دو سطح ملی و بین المللی می باشد.

مدیر وبلاگ : www.khooyeh.com khooyeh.ir
 مدیریت نام محصول تجاری »  مدیریت نام محصول تجاری »

 

مدیریت محصول نام تجاری

کتب
مدیریت نام تجاری: هدایت توسعه‌ سودآور از طریق نامهای تجاری
اسکات دیویس ، 2000
این کتاب نمایانگر آن است که نامهای تجاری را باید ابزاری برای توسعه‌ شرکتها دانست. در این کتاب، یک استراتژی 11 مرحله‌ای ارایه شده که به مدیران کمک می‌کند تا نامهای تجاری خود را به عنوان ابزاری ارزشمند مدیریت کنند.

ایجاد نامهای تجاری در اینترنت
مارتین لینداستروم ، تیم فرانک آندرسن ، 2000
مؤلفان از مطالعات موردی برای نگریستن به موضوعاتی استفاده کرده‌اند که در قبال توسعه و حفظ نامهای تجاری در اینترنت مطرح هستند. آنها درباره‌ ویژگیهای بازاریابی اینترنتی بحث می‌کنند و روشهایی را توضیح می ‌دهند که متخصصان می ‌توانند به کمک آنها، به شکلی موفقیت‌آمیز اقدام به ایجاد نامهای تجاری در اینترنت کنند.

رهبری نام تجاری
دیوید آکر و اریش جواخیمستالر ، 2000
این کتاب به عنوان ابزاری مرجع برای مدیران نامهای تجاری، به تجزیه و تحلیل مدیریت نامهای تجاری در جهان امروز می ‌پردازد. با استفاده از مطالعات موردی به دست آمده از طیف گسترده‌ای از شرکتها، نویسندگان اظهار می ‌دارند که جهان مدیریت نامهای تجاری ،در حال گذر از تحولات ساختاری و فرهنگی است. این کتاب راهنماییهای خود را در قبال دستیابی به روابط مهم میان نامهای تجاری ارایه می ‌کند و از آن به عنوان مزیتی برای شرکتها بهره می ‌برد.

جنگ بر سر نامهای تجاری: 10 قاعده برای ایجاد یک نام تجاری برتر
دیوید دی آلساندرو و میکله اوونز ، 2001
این کتاب به روشهایی می ‌پردازد که از طریق آنها شرکتها دچار اشتباه در تعیین نامهای تجاری خود می‌ شوند. نویسندگان بر مبنای تجربه‌ شخصی و نمونه‌ های ذکر شده از سازمانها، راهنماییهای خود را به کسانی ارایه می ‌کنند که خواهان ایجاد یک نام تجاری موفق در بازار هستند.

ایجاد نامهای تجاری قوی
دیوید آکر، 1994
آکر به بحث در مورد عناصر مختلف یک نام تجاری پرداخته و بر نیاز مدیران برای مطلع شدن از اهمیت نامهای تجاری قوی تأکید می ‌کند. در مباحثه درباره شرکتهای بزرگ، آکر فرآیند مدیریت یک نام تجاری قوی را ثابت می‌کند.

تنوع‌سازی یا فنا: بقا در عصر رقابتی کشنده
جک تروت و استیو ریوکین ، 2000
این کتاب یک راهنمای مفید در مورد این است که چگونه می ‌توان به ساده‌ترین روشهای ممکن، نتایج کار برخی افراد را از نتایج کار دیگران متفاوت ساخت. این روشها عبارتند از: بودن اولین نفری که کاری را انجام می ‌دهد، بودن آخرین نفری که اصلاحی را انجام می ‌دهد و تبدیل شدن به اولین گزینه برای گروهی از مشتریان.

نام تجاری 4 بعدی: ایجاد شبکه‌ اقتصادی شرکتها
توماس گاد ، 2000
در این کتاب، نویسنده یک الگوی چهار بعدی ارایه می ‌نماید که می‌توان از آن برای درک نقاط ضعف و قوت نامهای تجاری استفاده کرد. مدیران زمانی می توانند این الگو را عملی سازند که یک نام تجاری جدید ایجاد می‌ کنند یا یک نام تجاری معتبر را مورد تجزیه و تحلیل قرار می ‌دهند.

کتابچه‌ مدیریت نام تجاری
دیوید آرنولد ، 1993
همچنان که تعداد محصولات رقیب افزایش می‌ یابد، مدیریت نام تجاری بیش از پیش برای همه‌ مدیران و نه صرفاً بخشهای بازاریابی اهمیت یافته است. بر مبنای تجارب دانشکده‌ مدیریت اشبریج ، این کتاب خلاصه‌ای روزآمد از روشهای تعیین نام تجاری است. این کتاب به تمامی مراحل فرآیند تصمیم ‌گیری از پژوهش و آزمودن بازار تا اجرا و نظارت بر عملکرد می ‌پردازد. همچنین، کتاب حاضر شامل مشاوره‌های عملی و مطالعات موردی است .

داراییهای نامحدود: مدیریت نامهای تجاری برای ایجاد ارزشی جدید
سام هیل ، کریس لدرر و کیوین لین کلر ، 2001
این کتاب دربرگیرنده‌ رویکردی جدید در قبال مدیریت نام تجاری است. به جای پرداختن به نامهای تجاری بر مبنایی فردی، نویسندگان استدلال می ‌کنند که باید رویکردی جامع اتخاذ شود. نامهای تجاری باید بدون توجه به مالکیتشان، به گروههای قابل مدیریت تقسیم شوند.

مدیریت نامهای تجاری: سرمایه‌گذاری بر روی ارزش نام تجاری
دیوید آکر، 1991
در این کتاب، آکر اهمیت درک دقیق آنچه باعث موفقیت یک نام تجاری می ‌شود ، مورد بررسی قرار داده است. یکی از این موضوعات، در تماس بودن با انجمنهایی است که در ارتباط با یک نام تجاری خاص فعالیت می‌ کنند. نویسنده به این موضوع اشاره می ‌کند که فقدان درک مدیریت در قبال نام تجاری، موضوع مهمی است و هدف او به حداقل رساندن این امر از طریق راهکارهایی عملی برای درک ارزش نام تجاری در یک سازمان است.

مدیریت و استراتژی تولید
مایکل بیکر و سوزان هارت ، 1996
هدف این کتاب، دانشجویان است. این کتاب یک مقدمه‌ جامع و گسترده درباره‌ مدیریت و استراتژی تولید ارایه می‌نماید. این کتاب بیانگر مبانی تئوریک، استراتژی‌های جدید تولید، مدیریت تولید و تبیین فرآیندهای تولیدی است.

آنچه باید درباره‌ نامهای تجاری و ایجاد نامهای تجاری بدانیم
جان ماریوتی ، 2001
هدف ماریوتی در این کتاب، ارایه‌ مشاوره به مدیران در مورد ایجاد یک نام تجاری، درک ارزش نامهای تجاری، توسعه‌ یک نام تجاری، تبدیل شدن به یک مدیر هوشمند نام تجاری، سنجش میزان موفقیت و ایجاد نامهای موفق برای سازمانها ست.

مدیریت استراتژیک نام تجاری: ایجاد، سنجش و مدیریت نام تجاری
کیوین لین کلر، 1997
این کتاب در مبحث خود در باره نقش نامهای تجاری در اجتماع ما، رویکردی واقع‌ بینانه را در مورد مدیریت نامهای تجاری ارایه می ‌کند و به بحث در مورد ایجاد، ارزیابی و استفاده از نام تجاری در یک سازمان می ‌‌‌پردازد. این کتاب که هدفش طیف گسترده‌ای از کسب و کارهای مختلف (و نه صرفاً شرکتهای بزرگ) است، منبعی جامع برای تقریباً همه‌ کسانی است که در زمینه‌ مدیریت نامهای تجاری فعال هستند.

22 قانون الزامی ایجاد نام تجاری: چگونه محصولات یا خدمات خود را به یک نام تجاری دارای کلاس جهانی تبدیل کنیم
لورا رایس، آل رایس ، 1998
در این کتاب، مؤلفان استدلال می‌کنند که ایجاد نام تجاری مبنای یک برنامه‌ قوی بازاریابی است و اگر این امکان وجود نداشته باشد که شرکتی یک نام تجاری قوی ایجاد کنند، مانند این است که اصلاً کاری انجام نمی‌دهد. حتی فعالیت در زمینه‌ تبلیغات و روابط عمومی نیز فایده‌ای برای چنین شرکتی به همراه نخواهد داشت. این کتاب نگاهی به نامهای تجاری موفق و ناموفق دارد و توضیحاتی جامع را درباره‌ عوامل دخیل در این پیروزیها و شکستها ارایه می ‌نماید.

چه عا ملی نامهای تجاری موفق را از سایرین جدا می‌کند: روشی پنهان در ورای موفق‌ترین نامهای تجاری جهان
آندریاس باچهولز و ولفرام وردمان ، 2000
مؤلفان ،نتایج تحقیق انجام شده در مورد بیش از 1000 نام تجاری موفق را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده‌اند تا نقشه‌ای برای توسعه‌ نامهای تجاری ایجاد گردد. آنها استدلال می ‌نمایند که نامهای تجاری می ‌توانند از طریق رعایت قواعد یا قوانین توسعه، به رشد چشمگیری دست یابند. آنها 27 مورد از این قوانین را تشریح نموده‌اند. نحوه‌ عملی ساختن آنها نیز از طریق بیان مطالعات موردی و نمونه ‌هایی از بهترین روشهای موجود بیان شده است.

مجلات
Brand Strategy
www.centaur.co.uk/public/pub
این ماهنامه که مخاطبانش مدیران بازاریابی و مدیران ارشد است، شامل تفاسیر، تحلیل‌ها و اطلاعات کسب و کار در قبال موضوعات مرتبط با مدیریت نامهای تجاری است.

Brandweek
www.brandweek.com
این هفته نامه هم به صورت چاپی و هم به صورت الکترونیک ارایه می ‌شود و مخاطبانش مدیران بازاریابی در ایالات متحده هستند. مطالب آن شامل استراتژی ‌های بازاریابی، روندها، اخبار محصولات جدید و اخبار عمومی است. همه‌ صنایع مخاطب این نشریه هستند.


Journal of Brand Management
www.henristewart.com/journals/bm
هدف این مجله که شش بار در سال چاپ می ‌شود، رهبری مدیران بازاریابی، مدیران ارشد، دانشگاهیان و مشاوران است. اطلاعات این نشریه تمامی ابعاد مدیریت نامهای تجاری را از شروع تا توسعه و ارزیابی آنها در برمی ‌گیرد.

Journal of Product and Brand Management
www.emeraldinsight.com/jpbm.htm
این مجله هفت مرتبه در سال منتشر می ‌شود. اشتراک الکترونیک آن از طریق سایت ذکر شده امکان ‌پذیر است. این مجله موضوعات مهمی را دربرمی ‌گیرد مانند مدیریت نام تجاری، رفتار مشتریان، استراتژی‌ های قیمت گذاری، تحقیق بازاریابی، توسعه‌ محصولات جدید و قیمت گذاری بین‌المللی. دانشگاهیان و متخصصان، مخاطبان این مجله به شمار می ‌روند.

اینترنت
Brandchannel.com
www.brandchannel.com
این سایت امکان تبادل الکترونیک اطلاعات درباره‌ نامهای تجاری را فراهم می‌آورد. این سایت شامل مباحث، مقالات، گزارشها، معرفی کتب، آموزش و مشاغل مرتبط با ایجاد نامهای تجاری است.

BrandingAsia.com
www.brandingasia.com
این سایت بر موضوع ایجاد نامهای تجاری در آسیا متمرکزاست و شامل اخبار، دستورالعمل ‌ها، مطالعات موردی، مقالات و مباحث گسترده درباره نامهای تجاری است.

Knowthis.com
www.knowthis.com/other/product.htm
این بخش از کتاب‌خانه‌ مجازی بازاریابی شامل ارتباط با منابع مدیریت محصولات و ایجاد نام تجاری است.

The Management Roundtable
www.managementroundtable.com
این سایت یک منبع پیشروی اطلاعاتی برای متخصصان توسعه‌ محصولات است. همچنین شامل فضایی برای اشتراک است که امکان دستیابی به بهترین روشهای توسعه‌ محصولات را فراهم می‌آورد.

سازمان ها
ایالات متحده
انستیتو رهبری نام‌های تجاری
www.institureforbrandleadership.org
هدف از تاسیس این انستیتو، تسهیل، توسعه و شناخت نظریه‌ها و روشهایی است که در برتری یک نام تجاری نقش دارند.

انجمن مدیریت و توسعه‌ ومحصول
www.pdma.org
این سازمان غیرانتفاعی حرفه‌ای، به افرادی خدمات می ‌دهد که به محصولات و خدمات جدید علاقه‌مند هستند. این انجمن، یک ارایه‌دهنده‌ شناخته شده‌ اطلاعات و ابزاری است که هدفشان بهبود اثربخش توسعه و مدیریت محصولات و خدمات جدید است. این سازمان، کنفرانسها، جلسات و کارگاه هایی را برگزار، نشریاتی را منتشر و ازتحقیقات و پژوهشها نیز حمایت مالی می ‌کند.

اروپا
انجمن مدیریت و توسعه‌ محصول، انگلستان و ایرلند
www.pdma.org.uk
این انجمن، شعبه‌ انجمن مدیریت و توسعه‌ محصول در انگلستان و ایرلند است و یک سازمان حرفه‌ای غیرانتفاعی است که هدفش ارایه خدمات به افراد علاقه‌مند به محصولات و خدمات است. این انجمن، یک ارایه ‌دهنده‌ شناخته شده‌ اطلاعات و ابزاری است که هدفشان بهبود اثربخش توسعه و مدیریت محصولات و خدمات جدید است. این سازمان، کنفرانسها، جلسات و کارگاه‌هایی را برگزار، نشریاتی را منتشر و از تحقیقات و پژوهشها نیز حمایت مالی می ‌کند.

بین‌الملل
انجمن مدیران بازاریابی محصولات جهانی
www.aipmm.com
این انجمن، نهادی است که هدفش ارایه‌ اطلاعات متمرکز و استراتژیک، آموزش و فرصت‌های شبکه‌سازی برای مدیران بازاریابی و دیگر کارفرمایان است. عضویت در این انجمن هم به صورت فردی مقدور است و هم به صورت سازمانی.

انستیتو چرخه‌ حیات محصولات، ژنو
www.product-life.org
این سازمان مستقل و غیرانتفاعی که در سال 1982 در شهر ژنو تاسیس شده است، تنها از طریق قراردادهای پژوهشی و تحقیقاتی در زمینه‌های مختلفی همچون چرخه‌ حیات کالاها و خدمات، هزینه ‌هایش را تامین می ‌نماید و عمده‌ کارش تمرکز بر موضوع ثبات و پایداری محصولات است.
«فکر می ‌کنم کاملاً واضح است که در عصر اطلاعات، نام تجاری همان چیزی است که شما بر سر آن رقابت می ‌کنید.» اندرو نل
«هر تبلیغی را باید کمک به یک نماد و سمبول پیچیده دانست که تصویری از نام تجاری است.» دیوید اوگلیوی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 18 مرداد 1396 11:36 ق.ظ
It's truly very difficult in this full of activity life to
listen news on Television, thus I simply use internet for that
purpose, and obtain the hottest information.
یکشنبه 11 تیر 1396 01:47 ق.ظ
Thanks for finally talking about >مدیریت محصول
و خدمت service & product management - مدیریت نام محصول تجاری » <Liked it!
چهارشنبه 7 تیر 1396 06:24 ب.ظ
Loving the info on this web site, you have done outstanding job on the content.
دوشنبه 5 تیر 1396 01:10 ق.ظ
Hi my loved one! I wish to say that this article is
amazing, nice written and include approximately all significant infos.

I'd like to peer more posts like this.
چهارشنبه 3 خرداد 1396 07:21 ب.ظ
Hi! This post couldn't be written any better!
Reading through this post reminds me of my previous room mate!
He always kept talking about this. I will forward this
page to him. Pretty sure he will have a good read.
Thanks for sharing!
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 01:01 ب.ظ
Right here is the right site for everyone who really wants to find out about
this topic. You understand so much its almost tough to argue with you (not that I personally would want to?HaHa).
You definitely put a new spin on a subject which has been discussed for ages.

Excellent stuff, just excellent!
دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 11:51 ق.ظ
Hi there, the whole thing is going fine here and ofcourse every
one is sharing facts, that's genuinely fine, keep up writing.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
بازاریابی مدرن اصول و فنون مذاکره مشاور بازاریابی تحقیقات بازاریابی مشاوره مدیریت  وفادارسازی مشتریان منابع انسانی مشاوره ایزو مشاوره برند مشاوره قیمت گذاری افزایش فروش تجارت بین الملل مهندسی فروش مشاور فروشگاه مشاور برند مشاور مدیرعامل آکادمی تریز بازاریابی مویرگی دوره آموزشی بازاریابی و فروش دوره ی آموزشی مدیریت ارتباط با مشتری دوره آموزشی مهندسی فروش دوره های آموزشی بازاریابی و فروش خلاقیت و تریز دوره فروشگاه ها
 
 
بالای صفحه